Poradniki

Minimalistyczny brodzik akrylowy w Twojej nowoczesnej łazience

Minimalistyczny brodzik akrylowy w Twojej nowoczesnej łazience

Minimalistyczne brodziki od producenta Roca powstają zarówno z akrylu, konglomeratu oraz ceramiki. Biorąc pod uwagę obecne standardy akryl jest jedną z lepszych propozycji do nowoczesnych łazienek w różnych stylach, m.in. minimalistycznym, industrialnym oraz glamour. Jeżeli chcesz dowiedzieć się najważniejszych informacji o minimalistycznych brodzikach akrylowych, które mogą zmienić wystrój Twojej łazienki na zdecydowanie bardziej estetyczny i designerski – koniecznie przeczytaj dzisiejszy artykuł. Miłej lektury!

Akryl – wyjątkowy materiał, który nada niepowtarzalnej estetyki Twojemu wnętrzu

Akryl cechuje przede wszystkim niewielka waga przekładająca się na wygodę montażu. W tym przypadku warto również wspomnieć o gładkiej powierzchni ułatwiającej pielęgnację oraz wrażeniu ciepła w dotyku umilającego codzienne korzystanie z prysznica.

Brodziki akrylowe – zalety

W brodzikach akrylowych Roca istotną zaletą jest zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na zarysowania i nie tracą pierwotnego koloru.

Kompleksowa oferta Roca – wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania dopasowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów

W ofercie Roca znajdą Państwo również minimalistyczną linię brodzików akrylowych Granada. Kolekcja oferuje szeroką gamę popularnych rozmiarów brodzików. Dostępne są w wielu kształtach, m.in.:

  • prostokąt,
  • kwadrat,
  • ¼ koła.

Warto również wspomnieć o najważniejszych zaletach brodzików, które można dostać u nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Spośród konkurencyjnych rozwiązań wyróżniają się one wygodą, nowoczesnością, a także są  łatwe w utrzymaniu czystości. Brodziki są dostępne w 3 wariantach głębokości – flat (4 cm), medio (7 cm) oraz compact (130 cm). Zachęcamy również do sprawdzenia pięciokątnych brodzików z kolekcji Penta. Zawierają zintegrowane dno antypoślizgowe i można je zamontować w rogu przy ścianie.

Komu dedykujemy brodziki akrylowe z naszej oferty?

Brodziki akrylowe z naszej oferty dedykujemy miłośnikom klasycznych, nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz. Biorąc pod uwagę obecne standardy, możemy śmiało stwierdzić, że brodziki akrylowe doskonale sprawdzą się także we wnętrzach w stylu glamour oraz retro.

Dlaczego warto zdecydować się na brodziki akrylowe?

Brodziki akrylowe mają bardzo miłą w dotyku powierzchnię. Cechują je bardzo różnorodne kształty i wysokości  – od półokrągłych do prostokątnych, od głębokich, aż po zupełnie płaskie. Warto także wspomnieć, iż powierzchnia tego typu brodzików jest nieustannie ciepła, co przekłada się na komfortowe i przyjemne kąpiele pod prysznicem.

Podsumowanie

Brodziki akrylowe mogą z powodzeniem być wartościowym elementem wyposażenia nowoczesnej, minimalistycznej łazienki. Wybór sprawdzonego producenta daje pewność, że brodziki będą „cieszyć oko” przez lata. Jeżeli interesują Cię najwyższej jakości rozwiązania – skorzystaj z renomowanej oferty Roca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.